Paadimootorite varuosade müük

Paadimootorite parima võimaliku eluea tagamiseks kasutame garantii-, hooldus- ja remontöödes ainult originaalvaruosasid. Vaid tootja enda poolt toodetud või allhankena valmistaud A-varuosaga on tagatud mootori töökindlus ja pikk tööiga. Reeglina on originaalvaruosad valmistatud vaid parimatest saadaolevatest materjalidest ja kindlasti põhineb tootearendus kõige kaasegsematel tehnoloogiatel. Vaid originaalvaruosade puhul on kvaliteet garanteeritud. B-varuosa soetamisega kaasneb risk, sest toote kvaliteet ja päritolu on küsitav.  Kuna paadisõiduks sobilik aeg on limiteeritud, siis üldjuhul ei soovitaks lühikese hooaja alguses liiga kõrget riski võtta. Ahvatlev soodne aleternatiivlahendus võib halva õnne korral osutuda hoopis kallimaks ja kindlasti on oleks suurimaks kaotuseks raisatud aeg.

Garantiiaja ja tingimused määrab tootja. Olenevalt kaubamärgist ja konkreetsest varuosast, võivad nende garantiitingimused võrdluses olla erinevad. Üldiselt annavad enamik tootjaid garantii vähemalt üheks aastaks.

Seda aega võib pidada piisavaks, kuna enamik juhtudel ilmnevad võimalikud probleemid varuosade või detailidega koheselt. See, et viga ilmneb teisel või kolmandal hooajal võib pidada pigem erandiks.

Paadimootorite puhul võiks välja tuua Yanmari, mis pakub oma paadimootoritele garantiid 2 aastat. Suzuki paadimootoritele pakub tooja aga lausa 3 aastast garatiid.

NB! TELLITUD PAADIMOOTORITE (SUZUKI, YANMAR, HONDA, TOHATSU, SEAKING, YAMAHA, MERCURY, JOHNSON, MARINER ) VARUOSAD ANNAME ÜLE KÄEST KÄTTE KAUBA TELLIJALE TALLINNA PIIRES TASUTA!

SAADAME TELLITUD VARUOSAD POSTIGA TELLIJA POOLT ETTENÄHTUD POSTI AADRESSILE TALLINNAST VÄLJASPOOL!

VARUOSAD JA MÄÄRDEAINED:

YANMAR MÄÄRDEAINED/LUBRICANTS

  1. YANMAR 4JH-HTE  TURBINE (NEW TURBO) KIT – 129474-18001 – 1tk. (pc).

           HIND (THE PRICE): 1 437EUR.+22%VAT.

 

2. YANMAR 2QM20  REDUKTOR (GEAR CASE) YP-10M  SIDURIKETAS (DISK, FRICTION)

      176000-03300       HIND (PRICE): 1tk.(1pc.) – 485EUR.+22%VAT=582EUR.

 

3. IMPELLERID – KÜSI PAKKUMIST!

IMPELLERID

4. VARUOSAD – KÜSI PAKKUMIST!

VARUOSAD